KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13374406
nr 1337 4406
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 40/100, oramat löst blad. Bladets mått: 41x50 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:40:39
500 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr